Звіт про результати проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць та провулків на території Яворівської громади

Дата: 08.08.2022 08:12

З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиць та провулків на території Яворівської громади міста та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання, на виконання розпорядження міського голови «Про проведення громадського обговорення», відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, підпункту «є» пункту 4 частини першої статті 1, частини шостої статті 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», статті 22 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 559 «Про містобудівний кадастр», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» 10 травня 2022 року на офіційному сайті Яворівської міської ради було опубліковано інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць та провулків на території Яворівської громади.

Згідно даного інформаційного повідомлення з 10 травня по 25 червня 2022 року включно приймалися зауваження та пропозиції громадян з питання перейменування вулиць та провулків на території громади.

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення:

Провести громадське обговорення пропозицій щодо присвоєння вулицям, провулкам на території Яворівської громади, а саме:

Найменування

смт. Краковець

площа

Степана Чолача

Інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання

В обговоренні взяли участь мешканці Яворівської громади, представники громадських об’єднань, депутати Яворівської міської ради, науковці.