Cоціальні працівники Яворівської громади пройшли тренінг у Польщі

Дата: 15.07.2022 10:20

Завдяки новому польсько-українському проєкту, який організувала Fundacja Folkowisko, соціальні працівники з Яворівської громади мали змогу пройти навчання по роботі з внутрішньо переміщеними особами у польському Cieszanów

Ізраїльська волонтерська організація NATAN Worldwide Disaster Relief проводила 3 дні інтенсивних тренінгів щодо роботи з біженцями в часі війни. Програма включала в собі інструменти для психологічної допомоги та підтримки українців у кризових ситуаціях як на індивідуальному рівні, так і на рівні громади.

У цій програмі взяли участь 20 жінок Яворівської громади, які тісно працюють з переселенцями: соціальні працівники, вчителі, вихователі, психологи.

Дякуємо нашим польським друзям та ізраїльським волонтерам за підготовку такого важливого проєкту! Сподіваємось, це не остання наша співпраця у соціальному напрямку!