Комунальники продовжують роботу задля благоустрою громади

Дата: 15.07.2022 10:34

Від початку цього місяця комунальні служби виконали значний об'єм роботи для покращення благоустрою Яворівської громади. Незважаючи на обмеження певних видів діяльності через військовий стан, комунальники щодня дбають про чистоту наших вулиць.

Крім того, протягом двох останніх тижнів були проведені такі роботи:

??Ремонт вуличного освітлення у м. Яворові (вул. Кушпіта, вул. Святоюрська, вул. Львівська), с. Немирів та смт. Краковець;

??Зрізка аварійних дерев у м. Яворові (вул. Ів. Хрестителя), с. Смолин, с. Пентагон та смт. Краковець;

??Копання кюветів для відведення дощової води в с. Коти, с. Вербляни та у м. Яворові (вул. Курбаса);

?? Прибирання стихійного сміттєзвалища у м. Яворові на території 3-го містечка;

??Косіння трави в Парку Перемоги у м. Яворові;

Список справ для комунальних служб не закінчується. Дякуємо їм за їхню оперативну та віддану роботу!