У Яворові відбулися планові навчання цивільного захисту

Дата: 11.07.2022 09:53

У п'ятницю, 8 липня, на території одного із комунальних підприємств Яворівської міської ради проводилися планові навчання з цивільного захисту. До участі були залучені працівники Яворівської міської ради, комунальних установ, правоохоронні органи, прикордонники, рятувальники та екстрені служби.

Одним із етапів навчань була демонстрація роботи кінологів разом із службовими собаками. Працівники Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф розповіли про правила і продемонстрували порядок надання домедичної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України ознайомив із лабораторними дослідженнями, необхідними у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

До боротьби з уявною пожежею на підприємстві були залучені працівники Яворівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області. Спільно з медиками рятувальники провели евакуацію постраждалих, надали їм першу домедичну допомогу й провели ліквідацію умовного займання об'єкту.

Крім цього, представники інших служб під час теоретичної частини розповіли про основні напрямки своєї роботи.

Метою таких навчань є досягнення злагоджених дій керівництва та особового складу підприємства з екстреними службами у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Підсумки проведених навчань допоможуть скоригувати подальший порядок дій в надзвичайних умовах.