СБУ вкотре блокувала канали незаконного переправлення чоловіків за кордон

Дата: 28.06.2022 17:22

На Львівщині Служба безпеки України знову блокувала нові схеми так званого «зеленого коридору» для чоловіків, які підпадають під призов у воєнний час.

Протягом червня оперативники викрили ще дві схеми нелегального перетину кордону. За оперативними даними, організатором першої схеми виявилась мешканка регіону, другої – група осіб також з Львівщини. Зловмисники пропонували утікачам від мобілізації «квиток на втечу» вартістю від 2 до 6 тис. дол. США. За цю суму вони виготовляли фальсифіковані документи, які надавали змогу перетнути кордон України.

Завдяки вчасному реагуванню правоохоронних органів два канали блоковано, а ділків затримано згідно із ст. 208 КПК України під час отримання неправомірної вигоди.

Наразі трьом фігурантам справ вже повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для встановлення інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Заходи із блокування проводили оперативники СБУ спільно із слідчими Національної поліції за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.