"Польська місія медична" допомагає українцям на кордоні

Дата: 24.06.2022 09:30

Внаслідок війни мільйони українських громадян змушені були покинути Батьківщину. Багато з них прийняла до себе дружня Польща. Але допомога польського народу на цьому не припинилась.

Polska Misja Medyczna / Polish Medical Mission допомагає найбільш потребуючим країнам та тим, які страждають внаслідок збройних конфліктів, надаючи гуманітарну допомогу та підтримуючи місцеву медицину. Україна не стала виключенням.

З початку повномасштабного російського вторгнення, польські медики організували на трьох прикордонних пунктах бригади медичної допомоги. Лікарі та медсестри надавали безкоштовну допомогу біженцям, транспортували пацієнтів у важкому стані до лікарень.

Ще одним із напрямків допомоги Польської місії була підтримка українських лікарень: в Україну надсилали необхідні перев'язувальні матеріали, ліки, дитяче харчування. Особлива увага надавалась тим містам України, де люди постраждали внаслідок обстрілів та ракетних ударів. Зокрема встановлювались польові шпиталі в районах поблизу ведення бойових дій.

В організації кажуть, що їхня допомога - довгострокова і буде надаватися доти, поки є потреба. Дякуємо нашим польським партнерам за їхню підтримку та чітку позицію!