У Яворівській громаді далі діє заборона на продаж алкоголю

Дата: 14.06.2022 15:12

За ініціативи Яворівського міського голови Ігор Грабовський сьогодні у Яворові відбулась робоча нарада з представниками 24-ї механізованої бригади, Яворівського військомату, відділу поліції та місцевими підприємцями.

Основне питання, яке обговорили під час зустрічі - продаж алкогольних напоїв.

Зокрема, представник 24-ї ОМБр виступив з пропозицією НЕ ВІДНОВЛЮВАТИ продаж алкоголю в громаді задля забезпечення національної безпеки і оборони, профілактики можливих правопорушень та нещасних випадків на території громади.

Обговоривши дане питання підприємці підтримали заборону продажу алкогольних напоїв на території громади.

Також під час наради було наголошено на дотриманні усіма суб’єктами господарювання обмежень щодо продажу алкогольної продукції.

Відділу поліції доручено посилити проведення відповідних перевірок.

Нагадаємо, що порушення встановлених обмежень щодо продажу алкогольних напоїв під час дії воєнного стану тягне за собою накладення штрафу від 400 до 800 НМДГ (від 6800 грн до 17 600 грн) з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.