Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Триває реєстрація на онлайн-курс «Екопрактики для сільського господарства та громад»

Дата: 06.06.2022 10:05
Кількість переглядів: 423

На платформі «Prometheus» триває реєстрація на онлайн-курс «Екопрактики для сільського господарства та громад», який покликаний навчити екологічно збалансованих сільськогосподарських практик, що допоможуть зменшити та запобігти негативному впливу агровиробництва на довкілля, адаптуватися до кліматичних змін, а також створити можливості для зеленої відбудови та розвитку сільського господарства та громад.

Навчання на курсі безкоштовне та розпочинається 8 червня 2022 року.

Цей курс буде цікавий представникам і представницям об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, сільськогосподарських дорадчих служб, сільгоспвиробникам і студентам аграрних спеціальностей.

Онлайн-курс складається із 5 модулів, під час яких учасники зможуть дізнатися:

• які екологічні та соціальні ризики притаманні агровиробництву ;
  • про екологічні стандарти та вимоги до агросектору в Україні та ЄС;
  • про екологічні практики та методи землеробства;
  • що таке природоорієнтовані рішення та які вони бувають у сільському господарстві.