Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Навчальний рік в Яворівській громаді офіційно завершено

Дата: 03.06.2022 14:16
Кількість переглядів: 478

Сьогодні шкільний дзвінок востаннє продзвенів для випускників Яворівської гімназії та Школи під ратушею. Під час лінійки обидві школи проводили збір коштів, на який згодом придбають квадрокоптер для наших захисників з 24-ї Окремої механізованої бригади імені Короля Данила.

Плекаємо щирі надії на наше підростаюче покоління, бо вони є тими, хто після нас творитиме історію нашої держави - вільної України. Мирного неба та успіхів у житті, шановні наші випускники!