У Яворівській громаді іноземні волонтери влаштували свято дитинства

Дата: 03.06.2022 11:15

2 червня на території Краковецького навчально-реабілітаційного центру дітки, які тимчасово проживають у Яворівській громаді та місцева малеча, мали справжнє свято дитинства!

Наші польські друзі з Fundacja Folkowisko разом із Siobhans Trust пригощали маленьких українців власноруч приготованою піцою та смаколиками.

Під час святкового дійства малечу тішили подарунками, іграшками, а аніматори підготували веселі розваги та розвиваючі ігри. Усюди лунав щирий дитячий сміх та музика.

Бачити дитячі усмішки, їхні радісні обличчя - це вірити в світле майбутнє. Це вірити в перемогу. Вірити в Україну!