Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Міський голова привітав з професійним святом працівників екстреної медичної допомоги

Дата: 27.05.2022 17:44
Кількість переглядів: 395

Щорічно 27 травня європейський світ відзначає день екстреної медичної допомоги. Сьогодні й Україна дякує працівникам екстреної допомоги за їхню оперативність, стійкість і відданість роботі, які рятують життя.

З початком повномасштабного російського вторгнення з'явилися нові завдання, нові перешкоди та виклики для фахівців швидкої.

Ви - воїни, чия зброя - медичні апарати, знання та невтомна праця!

Яворівський міський голова Ігор Грабовський разом із капеланом отцем Taras Sobeshkevych привітав працівників екстреної медичної допомоги нашої громади та вручив подяки.

Вітаємо усіх причетних до свята, бажаємо вам міцного здоров'я, спокійних змін, терпіння та натхнення. Не зважаючи на складну ситуацію, бажаємо вам зберігати позитивний настрій і ваш незламний дух