Яворівська міська рада

Нові реанімаційні набори для медиків 63-ї бригади

Дата: 24.05.2022 09:43
Кількість переглядів: 274

Минулого тижня спільно з військовими 63-ї бригади на передову відправились медичні працівники.

Яворівська міська рада за підтримки місцевих мешканців зібрала й передала їм реанімаційні набори, медикаменти і турнікети.

Окрім ліків, захисникам із 63-ї бригади вдалося передати двигунне мастило та питну воду.

Допомога на цьому не завершується: ще продовжуємо збирати необхідні речі для наших воїнів. Наразі найбільша потреба є у питній воді.

Наша сила - в єдності! Ми дякуємо усім, хто боронить нашу державу і тим, хто допомагає необхідним!