Фундація «Фольковіско» передала Яворівській лікарні чергову гуманітарну допомогу

Дата: 18.05.2022 14:18

Наші колеги та друзі з польської організації Fundacja Folkowisko продовжують підтримувати та допомагати Яворівській громаді.

Нещодавно фундація доставила Яворівській центральній районній лікарні чергову гуманітарну допомогу. Це 5 кардіомоніторів, 5 інфузійних насосів, 10 інвалідних візків та інше медичне обладнання. Крім цього, були ще передані медикаменти, в яких наразі є найбільша потреба.

«Фольковіско» у співпраці з фондом «Прометеус» також передали обладнання Центру здачі крові у Яворові: 5 охолоджувачів крові та центрифугу для крові.

Фундація «Фольковіско» допомагає українському народові ще з першого місяця війни. А у березні Яворівська громада підписала меморандум про співпрацю з організацією.

Дякуємо усім нашим європейським партнерам, які докладають зусиль до нашої спільної перемоги!