З Яворівської громади доставлено допомогу для батальону територіальної оборони

Дата: 23.05.2022 08:21

Спільними зусиллями мешканців Яворівської громади було зібрано допомогу для батальону територіальної оборони Яворівського району.

Як і попереднього разу збір проводився у Яворівській міській раді.

Серед потреб були футболки, білизна, шкарпетки, питна вода, продукти харчування. Також, для тероборони передали дощовики, каремати, спальники, засоби гігієни, побутову хімію та медикаменти.

Найважливішою потребою була техніка та військова амуніція, яку теж передали військовим: квадрокоптер, рації, біноклі, мобільні телефони, бронежилети.

Завдяки зібраним громадою коштам було закуплено стартові пакети та наручні годинники.

Коштами підприємців Яворівської громади та за фінансової підтримки Ігора Пацули - директора групи компаній Kormil, було придбано два буси та «Ниву».

Окрім закуплених машин, приватний підприємець Ольга Луць передала бус марки Ford. Загалом, до наших захисників відправилось 4 машини.

Капелан Яворівської міської ради отець Тарас Собешкевич освятив авто та  благословив на безпечну дорогу.

Яворівський міський голова Ігор Грабовський разом з волонтерами вирушили в дорогу, аби особисто подякувати нашим захисникам та доставити зібрану допомогу.