Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

У Яворівській громаді вшанували пам'ять жертв політичних репресій

Дата: 16.05.2022 09:43
Кількість переглядів: 441

День пам'яті жертв політичних репресій традиційно відзначається у третю неділю травня. Цього року, 15 травня ми вшановуємо пам'ять тих, хто постраждав від репресій комуністичного терору.

Як і колись, зараз українці проходять крізь біль та страждання просто за те, що маємо сміливість називати себе українцями. Історія, на жаль, має властивість повторюватись.

Сьогодні Яворівська громада та представники влади поклали квіти біля пам’ятника жертвам тоталітаризму, біля колишньої катівні НКВС на вулиці Завадівській.

Чин панахиди за невинно вбитими провели о. Степан Кобасяр та о. Тарас Собешкевич.