24 бригаду ім. короля Данила президент нагородив почесною відзнакою "За мужність та відвагу"

Дата: 07.05.2022 14:33

Увесь особовий склад Королівської бригади, відзначений 6 травня почесною відзнакою Президента України "За мужність та відвагу"

Відповідний указ опублікований на офіційному сайті президента України.

"Весь колектив Королівської бригади, який з першого дня, мужньо та героїчно обороняє східні рубежі України від російських окупаційних військ, відзначений сьогодні почесною відзнакою Президента України "За мужність та відвагу", - зазначають на сторінці бригади.

24-та окрема механізована бригада імені короля Данила від початку російської агресії у 2014 році була залучена на багатьох напрямках війни на сході. В ході російського вторгнення в Україну 2022 року бригада брала участь в обороні Попасної.

Бригада носить ім'я короля Данила — правителя Королівства Русі, видатного державного діяча і полководця Середньовіччя.