Ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС місто виплатить матеріальну допомогу

Дата: 04.05.2022 16:26

У Яворівській міській раді діє Комплексна програма соціального захисту та забезпечення громади. Окрім інших соціальних виплат, програмою передбачена щорічна виплата постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На сьогодні у Яворівській громаді проживає майже 100 учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи.

Для того, щоб отримати виплати, чорнобильцям необхідно подати у Яворівську міську раду (відділ соціального захисту населення - місто Яворів, вулиця Львівська, 2 (біля редакції газети «Яворівський голос»)) такий пакет документів:

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного коду;

- копія посвідчення, яка підтверджує відповідний статус;

- номер рахунку відкритого у відділенні банку (Ощадбанк, Приватбанк).

Мешканці Яворівської громади також можуть звернутися до старости старостинського округу за місцем реєстрації з переліченим пакетом документів.