Софія Станько та Христина Уляник стали чемпіонками Європи з пауерліфтингу

Дата: 03.05.2022 16:16

Сьогодні Україна перемагає на всіх фронтах! Чергову перемогу принесли яворівчанки! У Чехії стартував чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед всіх вікових груп. Львівщину на змаганнях представили Софія Станько та Христина Уляник. Спортсменки тренуються у ДЮСШ міста Яворів під керівництвом тренера Віктора Погребінського.

Христина Уляник змагалася у ваговій категорії до 43 кг серед дівчат. Нашій спортсменці підкорилася вага 90 кг у присіданнях, 42,5 кг у жимі лежачи та 80 кг у тязі становій. Сума триборства 212,5 кг забезпечила Христині впевнену перемогу!

У ваговій категорії до 57 кг серед дівчат Софія Станько, яка минулого року перемогла на чемпіонаті світу, виборола золото з сумою триборства 377,5 кг. У присіданнях Софія продемонструвала результат 150 кг, у жимі лежачи 100 кг, а у тязі становій – 127,5 кг. Софія випередила свою найближчу суперницю на 62,5 кг.

Вітаємо наших спортсменок та тренера з успішним виступом на міжнародній арені! Ваша перемога вкотре нагадує, що Україна - сильна і незламна!