ЦНАП Яворівської міської ради отримав нові планшети в рамках програми ООН

Дата: 02.05.2022 18:35

За підтримки уряду Великої Британії у Яворівській громаді реалізовано проєкт Програми розвитку ООН в Україні «Посилення стійкості громад в регіонах Укаїни - Фаза ІІІ». Завдяки проєкту для Центру надання адмністративних послуг Яворівської міської ради придбано 5 планшетів Леново.

Нова техніка дасть можливість швидше та якісніше обслуговувати відвідувачів.

Нагадаємо, що нині ЦНАП, окрім звичних послуг, здійснює реєстрацію внутрішньо-переміщених осіб. Наразі у Яворівській громаді зареєстровано майже 2,5 тисячі людей, які приїхали до нашої громади з регіонів, де тривають активні бойові дії.

Дякуємо UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримку Яворівської громади. Додамо, що наступний етап співпраці Яворівської міської ради з ПРООН – встановлення у Яворівському ЦНАПі комплексу для друку та видачі водійських посвідчень.