Садимо для перемоги! У Яворівській громаді стартував всеукраїнський проєкт

Дата: 30.04.2022 14:21

Завдяки співпраці Яворівської міської ради з польською організацією Fundacja Folkowisko та британською благодійною організацією UK to Ukraine наша громада отримала насіння овочів, зелені та інших сільськогосподарських культур.

Частина насіння вже роздана в населених пунктах нашої великої Яворівської громади. Інша частина - вчора була доставлена в Київську область.

До акції «Сади Перемоги» долучилися й вимушені переселенці, які знайшли прихисток у нашій громаді.

Окрім насіння, благодійники передали садовий інвентар.

«Сади Перемоги» – не нова ідея. Така акція проводилася у США, Великобританії, Канаді, Австралії та Німеччині під час Першої та Другої світових воєн. Вона допомогла вистояти країнам у найскрутніші часи.

Дякуємо іноземним партнерам за підтримку нашої громади!

Шановні мешканці, якщо у вас є потреба, або ви ще не отримали насіння, зверніться до старости населеного пункту, в якому ви проживаєте. В основному можна отримати насіння моркви, червоного буряка, огірків, квасолі, редиски, петрушки та цибулі.

У Яворові насіння можна отримати в Яворівській міській раді.

Водночас закликаємо громаду ефективно використовувати доступні земельні ділянки для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в громаді!