Мешканці Яворівської громади розділили пасхальні кошики з воїнами й переселенцями

Дата: 28.04.2022 10:07

В переддень Воскресіння Христового у Яворівській громаді освятили великодні кошики для захисників й переселенців. Місцеві священники освятили кошики у Яворові, Краковці, Немирові, Наконечному та Черниляві.

Паски, «баранці», м’ясні вироби випікалися чи не у кожному селі, селищі і місті нашої великої громади!

Окрасою кошиків стали виготовлені мешканцями громади писанки!

Дякуємо всім, хто долучився до пасхальних приготувань і таким чином висловив свою подяку кожному українському захиснику й проявив турботу про тих, хто утікав від пекла війни!