За матеріалами СБУ путінському публіцисту повідомлено про підозру у публічних закликах до геноциду українського народу

Дата: 20.04.2022 14:31

Контррозвідники спецслужби зібрали матеріали для притягнення до відповідальності російського журналіста Армена Гаспаряна. В своїх «працях» автор публічно закликав до проведення репресій над українським населенням та здійснення геноциду нації.

Зокрема, в книзі «Денацификация Украины. Страна невыученных уроков» автор просуває видумані наративи щодо неспроможності становлення української держави. А також закликає керівництво росії до вчинення військового нападу на Україну для проведення «денацифікації».

Опираючись на підґрунтя антиукраїнських закликів описаних в цій недокнизі керівництво росії виправдовує перед своїм населенням злочини, щодо масштабного геноциду, які зараз творить в Україні.

Кульмінацією цієї утопії є підтверджений факт закупівлі даної «книги» Управлінням справами Президента російської федерації для службового користування посадовими особами.

Наразі Армену Гаспаряну повідомлено про підозру у вчиненні злочину, а саме проведення масових закликів до геноциду українців. Відповідатиме зловмисник за ч.2 ст. 442 (геноцид) Кримінального кодексу України.

Строки давності до геноциду НЕ застосовуються!

Документування протиправної діяльності проводили контррозвідники УСБУ Львівщини спільно зі слідчими ГСУ СБУ під процесуальним керівництвом ОГП.