Яворівська міська рада

ІТ-бізнес підтримує 24 ОМБ імені короля Данила

Дата: 18.04.2022 19:07
Кількість переглядів: 383

«ThingsBoard» - айті-компанія, заснована у 2016 році в Києві. На сьогодні вона налічує близько 60 працівників, більшість з яких працює в столиці.

Із початку повномасштабного вторгнення росії колектив та керівництво компанії підтримують Збройні Сили України.

Зокрема, на потреби нашої 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила «ThingsBoard» перерахувала 2 мільйони гривень.

На вихідних яворівський міський голова Ігор Грабовський разом з представниками 24 ОМБр імені короля Данила зустрівся із співзасновником компанії Ігорем Куліковим й висловив подяку за незламну позицію та підтримку українського війська.