Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Яворівська міська рада спільно з волонтерами організовує акцію "Зелена країна"

Дата: 18.04.2022 10:12
Кількість переглядів: 280

Яворівська міська рада спільно з волонтерами організовує висадку дерев в рамках акції «Зелена країна». Цьогоріч липи, дуби, сосни, смереки, ялинці, катальпи, фурзиції, березклепи, барбариси та туї висадять в різних локаціях громади:

? Любинях

? Черниляві

? Свидниці

? Нагачеві

? Дрогомишлі

? Віжомлі

? Залужжі

? Наконечному

? Немирові

Екоакція в нашій громаді присвячена пам’яті тих, хто віддав своє життя за майбутнє України.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у висадці дерев! З собою мати інвентар та гарний настрій!

Збір 19 квітня о 13:00 біля Яворівської міської ради.

Дякуємо керівництву ДП «Рава-Руське лісове господарство» та ОКС ЛГП Галсільліс за надані дерева, які тепер будуть прикрашати нашу громаду!