Яворівська міська рада

Від сьогодні комендантська година на Львівщині триватиме з 23:00 до 06:00

Дата: 12.04.2022 12:21
Кількість переглядів: 371

Відповідний наказ видав начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Нагадаємо, що комендантська година передбачає заборону у відповідний час доби перебувати на вулицях громади без спеціально виданих перепусток та документів, що посвідчують особу.

Просимо усіх з відповідальністю поставитися до запроваджених мір на період дії воєнного стану. Дотримуйтеся правил комендантської години!