Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Яворівська міська рада формує базу житла для вимушених переселенців

Дата: 12.04.2022 09:54
Кількість переглядів: 372

Можете надати житло тим, хто його потребує? Зверніться за номером телефону +3 8063 964 32 62

Яворівська міська рада формує базу житла, в якому зможуть розміститися тимчасові переселенці.

Якщо ви можете здати житло в оренду, або прийняти у себе жінок, матерів з маленькими дітьми, які опинились без даху над головою, телефонуйте за номером телефону +380639643262.

Прихистком для переселенців можуть стати будь-які жилі помешкання на території Яворівської громади!