Тримаємо тил в чистоті: 14 квітня толока в Яворівській громаді

Дата: 13.04.2022 09:31

Поки наші незламні ЗСУ чистять українські землі від окупантів, ми організовуємо екоакцію для підтримки чистоти на території громади. Від початку війни Яворівська громада стала тимчасовим прихистком для багатьох українців, які змушені були покинути рідні домівки задля власної безпеки та життя.

Тож запрошуємо мешканців нашої громади та переселенців долучитися до толоки - зробимо наш ДІМ чистішим.

Керівників підприємств, установ та організацій, які знаходяться на теренах нашої громади, просимо організуватись і приєднатись до наведення порядку на своїх територіях!

?КОЛИ? Четвер, 14 квітня

?ДЕ? По всій Яворівській громаді

Не забуваймо, що підтримувати порядок і чистоту на своїй землі - це обов'язок кожного українця.