Актуальні гранти ЄС для культури та креативних індустрій в Україні – перелік

Дата: 06.04.2022 11:40

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні опублікувало список актуальних грантових можливостей для українських представників сектору культури та креативних індустрій. Про це інформує Міністерство культури та інформаційної політики України.

Відтепер, взяти участь у конкурсі можна буде за спрощеною процедурою. Зокрема, подати заявку можна як партнер Програми (для полегшення умов звітування, отримання грантових коштів тощо). При цьому проєктна діяльність може відбуватися в інших європейських країнах або онлайн. Деталізація опису контенту при подачі заявки не обов’язкова.

Наразі відкрито прийом заявок на такі конкурси:

Підпрограма «Культура»:

• – Європейські проєкти співпраці
  • – Поширення європейських художніх робіт

Підпрограма «Медіа»:

• – Мережа європейських кінофестивалів;
  • – Розвиток талантів та навичок;

Підпрограма «Міжсекторальна співпраця»:

• – НОВИНИ-Медіаграмотність;
  • – Журналістські партнерства;
  • – Інноваційні лабораторії.

З детальним описом цілей конкурсу та заходів, що можуть бути підтримані Програмою, можна ознайомитися на сайті Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.