Актуальна інформація для мешканців громади, які прихистили у себе переселенців

Дата: 05.04.2022 10:31

Заступниця Яворівського міського голови Катерина Михасяк розповіла, як мешканці громади, які надали своє житло для проживання внутрішньо переміщених осіб, можуть отримати компенсацію за житлово-комунальні послуги.

Для цього необхідно:

1. Внести інформацію про житло у веб-ресурс "Прихисток" prykhystok.gov.ua або повідомити у Яворівську міську раду;

2. Подати заяву до Яворівської міської ради із зазначеною датою поселення та даних людей, які у вас поселились;

3. Щомісяця (до 5 числа) подавати заяву до Яворівської міської ради щодо кількості днів та кількості осіб, які проживають у вас;

4. Отримати на свій банківській рахунок близько 450 грн компенсації.

Якщо у вас виникають питання щодо отримання компенсації, звертайтеся за номером телефону: +380637562792