Яворівська міська рада

До Яворівської громади прибув черговий гуманітарний вантаж з Венгожева

Дата: 05.04.2022 15:23
Кількість переглядів: 382

Польське місто Венгожево є одне із перших міст-партнерів Яворова. Коли російська армія цинічно вдарила ракетами по всій Україні, мер Венгожева Кшиштоф Колашевскі був одним із перших, хто заявив про непохитну підтримку нашої громади та українського народу.

До Яворівської громади прибув черговий гуманітарний вантаж з Венгожева. Польська громада міста передала нашим військовим медикаменти, медичний інвентар та продукти харчування. Раніше на потреби громади було передано два генератори.

Польські колеги і друзі, дякуємо, що не залишаєтесь осторонь!