Продовольча безпека України: аграріїв запрошують взяти участь в конкурсі на одержання субгрантів

Дата: 04.04.2022 16:49

Проєкт АГРО запрошує українських сільськогосподарських виробників подавати заявки для одержання субгранту для реалізації проєктів з метою розвитку мережі господарств, що працюють на продовольчу безпеку в Україні. Проєкт АГРО планує надати приблизно 10 млн грн. у межах до двадцяти субгрантів.

Цей конкурс для українських мікро-, малих та середніх с/г підприємств, які є приватними виробниками/переробниками овочів, фруктів та ягід, м’яса та молочної продукції, птиці (крім курятини) або продукції аквакультури та працюють на продовольчу безпеку в Україні.

Субгранти можна використати на:

• закупівлю нового обладнання та ресурсного забезпечення для впровадження кращих технологічних практик у виробництві;
  • закупівлю нового обладнання для створення нових та модернізації існуючих переробних потужностей для поширення кращого досвіду в секторі;
  • залучення консультаційно-експертної підтримки тощо.

Сума субгранту може коливатися від 500 до 900 тис. гривень але остаточна сума буде залежати від субгрантової діяльності та остаточних переговорів і може вийти за межі цього діапазону.

Вимоги до заявника:

• офіційно зареєстрованаукраїнська організація або суб’єктпідприємницької діяльності (кооператив, товариство з обмеженою відповідальністю, приватне підприємство, фермерське господарство, ФОП тощо);
  • дотримання всіх чинних правил цивільного та податкового законодавства;
  • підпадає під категорію мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств, з щорічним оборотом заявника - не менше 500 тис. грн;
  • готовий (за можливості) співінвестувати у дану діяльність не менше 20% від загального бюджету проекту.

Проєкт АГРО приймати заявки до 18:00 за київським часом 23 березня 2023 р. або до моменту вичерпання коштів.

Детально з умовами одержання субгранту, формою заявки, включаючи бюджет та супровідною документацією можна ознайомитись в доповненні до Річного програмного запиту (APS) №APS-04 за посиланням: завантажити Доповнення №1 до Річного програмного запиту (APS) №APS-04 та завантажити додатки.