Українське радіо Львів відсьогодні не транслюватиме оповіщення про тривогу: перелік нових ЗМІ

Дата: 27.02.2022 17:45

Відсьогодні  оповіщення про тривогу  не відбувається через Українське  радіо Львів. Оскільки, передали свої частоти під мовлення загальноукраїнського Суспільного радіо.  Почути інформацію про тривогу мешкані можуть, увімкнувши телеканал Перший Західний, телеканал Правда тут. Львів,  телеканал UA. Львів, радіо “Перше”, радіо “Львівська хвиля”, радіо “Люкс”, радіо “Вголос” або радіо “Незалежність”.

У будь-якому випадку сигнал "Повітряна тривога" означає, що маємо виконати такі дії: Якщо ви вдома, вимкніть світло та газ, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття. Повідомте також сусідів та осіб з інвалідністю. Допоможіть їм перейти в укриття. Увага! Залишайтеся в укритті до наступного сигналу сирени, яка означає відбій повітряної тривоги! Не виходьте, доки не буде дана команда "Відбій повітряної тривоги!"

Про це також повідомлять офіційні джерела інформації та телеграм-канал Оповіщення цивільного захисту.