“У пунктах пропуску на західному кордоні ситуація залишається стабільною”, - Держприкордонслужба

Дата: 24.02.2022 14:50

Станом на 12:00 год обстановка в пунктах пропуску на західному кордоні залишається стабільною, значного збільшення руху через пункти пропуску наразі не спостерігається.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Прикордонники здійснюють пропуск осіб та транспортних засобів встановленим порядком, згідно чинного законодавства.

Відмічається пожвавлення руху на виїзд з України в пунктах пропуску «Грушів», «Краківець», «Шегині», що на кордоні з Польщею, де перебувають від 70 до 120 легковиків.

На кордоні зі Словаччиною біля двох автомобільних пунктів пропуску перебувають приблизно по 50 автомобілів.

Перетину кордону до Угорщини у чотирьох пунктах пропуску наразі очікують понад 150 автівок.

На виїзд до Румунії, у трьох пунктах пропуску, очікують своєї черги близько 250 легкових авто.

«Зауважимо, що наразі жодних обмежень щодо виїзду громадян України за кордон, за винятком визначених законодавством випадків, немає. Конфліктних ситуацій не виникало. Пропускні операції здійснюються ритмічно», - йдеться у повідомленні Держприкордонслужби України.