У Яворівській міській раді триває підготовка до чергового пленарного засідання сесії

Дата: 22.02.2022 11:08

Основною складовою підготовчого процесу до сесії міської ради є засідання постійних депутатських комісій.

Протягом минулого тижня депутати працювали над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд ХХVII сесії Яворівської міської ради.

Відбулось засідання наступних комісій:

-з питань бюджету, економіки та фінансів (розглянуто питання щодо затвердження Програми фінансування окремого батальйону територіальної оборони за рахунок коштів бюджету Яворівської громади на 2022-2023 роки; затвердження звіту про виконання бюджету Яворівської міської ради на 2021 рік);

-з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (розглянуто питання по затвердженню проектів землеустрою та технічних документацій щодо відведення та передачі земельних ділянок у власність громадян, продовження договорів оренди земельних ділянок та питання містобудування);

-з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, дорожнього будівництва та екології (розглянуто питання про передачу комунального майна Яворівської міської ради; прийняття на баланс комунальних доріг та іншні);

- з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту (розглянуто питання щодо підтримки звернень до Мністерств освіти і культури та питання проекту перспективної мережі освітніх закладів Яворівської громади на 2022-2023 навчальні роки.

Депутати опрацювали проекти рішень, внесли свої зауваження та підтримали їх розгляд на черговій сесії Яворівської міської ради.