Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

До відома землевласників та землекористувачів

Дата: 22.02.2022 09:31
Кількість переглядів: 327


Яворівська міська рада інформує про зміни в податковому законодавстві щодо підстав для нарахування земельного податку та подання звітності з плати за землю на 2022 рік.

Зокрема, у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 листопада  2021року № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення  збалансованості бюджетних надходжень» розширено перелік підстав для нарахування земельного податку  зокрема, крім даних державного земельного кадастру, до таких підстав віднесено наявність у землевласників та землекористувачів державних актів на землю.

Рекомендуємо власникам земельних ділянок звернутися до органів податкової служби з необхідними документами для забезпечення нарахування і сплати земельного податку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь