До відома землевласників та землекористувачів

Дата: 22.02.2022 09:31

Яворівська міська рада інформує про зміни в податковому законодавстві щодо підстав для нарахування земельного податку та подання звітності з плати за землю на 2022 рік.

Зокрема, у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 листопада  2021року № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення  збалансованості бюджетних надходжень» розширено перелік підстав для нарахування земельного податку  зокрема, крім даних державного земельного кадастру, до таких підстав віднесено наявність у землевласників та землекористувачів державних актів на землю.

Рекомендуємо власникам земельних ділянок звернутися до органів податкової служби з необхідними документами для забезпечення нарахування і сплати земельного податку.