Як можна сумістити службу в територіальній обороні з основною роботою

Дата: 21.02.2022 13:43

Важко напевно зрозуміти, як можна сумістити службу в територіальній обороні з основною роботою. Робота забирає багато часу, а ще сім’я, діти, відпочинок, закупи…

Всі ці речі можуть стати неактуальними після початку повномасштабного вторгнення агресора. Тому Збройні сили України, розуміючи необхідність зміцнення національної економіки знайшли оптимальне рішення для того, щоб поєднувати місце основної праці та навчання військові справі. Якраз мова йде про службу в резерві Збройних сил України.

Цей формат полягає в тому, що після укладення контракту, ти і далі працюєш, як і працював/ла, однак кілька разів в місяць будуть проводитися “Стрілецькі дні”, де можна удосконалити вогневі та тактичні навички, що допоможуть тобі потім бути ефективним в разі повномасштабної війни. Також, будуть різні змагання на вправляння у бойовій та стрілецькій майстерності.

Раз на рік терміном до 10 діб будуть відбуватися військові збори, де ти зможеш пройти бойове злагодження в підрозділі з людьми, яких ти прикриватимеш і які прикриють тебе в разі необхідності. Саме на цих зборах відбуватиметься навчання з тактики, тактичної медицини, стрільби з різних видів озброєння, бойове злагодження у складі своїх підрозділів.

Це можливість, як здобути необхідні знання, так і нове та цікаве хобі, що буде ще й надзвичайно корисним, бо ніколи не знаємо, що може бути завтра.

А в територіальну оборону можна записатися вже сьогодні. Для цього телефонуй за номером 097 126 21 48.