У Яворові вшанували Героїв Небесної сотні

Дата: 20.02.2022 18:29

Сьогодні, 20 лютого, в День Героїв Небесної Сотні у Яворові відбулося віче-реквієм. До меморіалу новітнім українським героям прийшли люди різного віку з лампадками та квітами.

Серед учасників події – родичі Героїв Небесної Сотні, які родом із Яворівщини, Яворівський міський голова Ігор Грабовський, народний депутат України Павло Бакунець, керівники району, пенсіонери, молодь, школярі, вихованці дитсадків, депутати, чиновники, педагоги.

Громада разом із духовенством біля меморіалу Героям Небесної Сотні та полеглих військовослужбовців за територіальну цілісність та незалежність України в АТО/ООС, дружно помолилася за душі всіх, хто на Майдані віддав життя за Україну, а також – за мир та злагоду в державі.

До підніжжя монументу й символічної «стіни плачу» з портретами Героїв Небесної сотні, серед яких – наші земляки Роман Сеник, Роман Варениця, Віталій Коцюба, та понад сотню краян-військовослужбовців, загиблих на Сході, лягли кошики живих квітів.