Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Місця та рекомендації з укриття населення на території Яворівської міської ради

Дата: 15.05.2023 14:14
Кількість переглядів: 1329

Фото без опису


 

МІСЦЯ УКРИТТЯ НАСЕЛЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЯВОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО УКРИТТЯ НАСЕЛЕННЯ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ПРИМІЩЕНЬ

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

щодо укриття населення у найпростіших укриттях

 

Ці Методичні рекомендації розроблено для керівництва та допомоги в організації виконання заходів з укриття населення у найпростіших укриттях.

Більшість населення на випадок надзвичайних ситуацій буде переховуватися у найпростіших укриттях.

Найпростіше укриття - це фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, що знижує комбіноване ураження людей від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період.

Використання даних укриттів здійснюється у відповідності до таких обов’язків громадян України у сфері цивільного захисту, як:

дотримання правил поведінки, безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях;

вивчення способів захисту від надзвичайних ситуацій та дій у разі їх виникнення, правил користування засобами захисту.

Заздалегідь органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання:

1. Здійснюється (при необхідності) розподіл найпростіших укриттів, для укриття в них населення, яке не має таких споруд у особистому використанні.

До  населення доводяться:

правила поведінки, безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях;

способи дообладнання та утримання найпростіших укриттів для цивільного захисту;

відповідальні за стан захисної споруди та відкриття дверей ЇЇ за сигналами оповіщення цивільного захисту;

адресу та місця розташування найпростішого укриття, де вони можуть переховуватися;

покажчики на території населеного пункту (підприємства) до найближчого найпростішого укриття.

3. Здійснюються тренування населення щодо зайняття найпростіших укриттів за сигналами оповіщення.

4. Встановлюється контроль за готовністю до застосування найпростіших укриттів та проведення навчань діям усіх категорій населення у надзвичайних ситуаціях (в будь-які: часу доби, погоди, пори року, місця знаходження особи).

 

Рекомендації для населення щодо пристосувати підвалів

під тимчасові укриття

 

Під тимчасові укриття для населення можуть бути пристосовані:

- підвали та підпілля у житлових будинках, промислових, допоміжних та адміністративних будинках;

- загубленні споруди, які розташовані окремо, споруди та будівлі, які призначені для виробничих, складських і побутових потреб;

- заглиблені гаражі, овочесховища, льохи, склади та інше;

- окремі приміщення на перших і других поверхах у кам'яних (бетонних) будинках, які мають мінімальну кількість зовнішніх відкритих стін, особливо без віконних та інших прорізів.

 

Заглиблені та наземні приміщення, які можуть бути пристосовані під укриття, повинні задовольняти наступним основним вимогам:

- мати товсті стіни та перекриття;

- допускати можливість потовщення або посилення захисних конструкцій;

- мати площу для розміщення людей, вільну від обладнання та устаткування;

- знаходитись поблизу місць постійного перебування основної кількості людей, що будуть укриватися в них.

 

Не всі приміщення можуть бути пристосовані під укриття. Приміщення у яких технологічні процеси не можна призупинити, приміщення у яких технологічні отвори неможливо закрити,а також в приміщеннях в яких розташоване обладнання, яке має ушкодження, що може призвести до вибуху, пожежі або викид (вилив) шкідливих речовин, то такі приміщення не підходять для пристосування під укриття.

При пристосуванні приміщень під тимчасові укриття варто враховувати й можливість руйнування внутрішніх та зовнішніх систем комунікацій (газопровід, водопровід, каналізація та теплова мережа), ще проходять по огороджувальних конструкціях, естакадах або в підземних колекторах, розташованих близько від пристосованих для укриття заглиблених приміщень.

Непридатні для пристосування під укриття підвальні приміщення, як періодично затоплюються ґрунтовими водами або можуть бути затоплені при руйнуванні близько розташованих резервуарів з водою, шкідливими рідинами або заповнені газами.

Під укриття краще пристосовувати приміщення в тих будинках, які розташовані на вузьких вулицях з кам'яними будинками або усередині дворів з кам'яними огорожами.

Роботи щодо пристосування підвалу під укриття проводяться завчасно. У підвалах вікна повинні бути закладені кам'яною кладкою або ґрунтом, проведені роботи щодо обладнання найпростішої вентиляції, встановлені протипилові фільтри із тканини підготовлені місця для розміщення (сидіння або лежання) людей, встановлена ємність із водою та ємності для санітарно- гігієнічних потреб.

Пристосування під укриття приміщень перших поверхів, особливо у зимових умовах, більш трудомістке ніж пристосування підвальних приміщень.

Для пристосування заглиблених і наземних приміщень необхідно виконати наступні роботи:

закрити непотрібні отвори та відводи в зовнішніх огороджувальних конструкціях;

підготувати наявне вентиляційне, санітарно-технічне та побутове обладнання, що забезпечить нормальні умови перебування людей;

підсилити огороджувальні конструкції та герметизацію дверей, засипати перекриття ґрунтом, піском або каменем.

У місцях в яких можливе затоплення водою нижніх поверхів і підвалів під укриття пристосовують приміщення середніх поверхів, для чого закладають та проводять герметизацію отвори нижніх приміщень та приміщень які розташовані вище з метою підвищення захисних властивостей основного приміщення, у якому постійно будуть перебувати особи, що укриваються.

Укриття повинні бути обладнані санвузлами за тонкою перегородкою або ширмою. У випадку відсутності санвузла встановлюють виносні ємності з герметичними кришками.

Висота приміщень повинна становити 1,5-1,7 м. При висоті більше 3 м для розміщення людей можна облаштовувати нари в кілька ярусів. Для цих же цілей можуть бути використані столи, стелажі, верстати, мішки із сипучими матеріалами, штабеля із сировиною, готовою продукцією, ящики й т.п.

На одну людину необхідно не менш 0,5 кв. м площі, незайнятої наявним у приміщенні обладнанням або устаткуванням. У південних районах та у літню пору, щоб створити в укриттях кращі умови, розмір площі на одну людину збільшується.

Якщо площа на одну людину в приміщеннях з теплою підлогою перевищує 1 кв. м, то розміщати людей можна прямо на підлозі. Ширину проходів між рядами нар (місць для людей) досить залишати в розмірі 0,6 м.

У пристосованих під укриття приміщеннях достатньо мати один-два входу на кожні 150 чоловік. Інші дверні прорізи потрібно закладати каменем або засипати ґрунтом.

Якщо для закладання непотрібних прорізів застосовується цегла, то можна укладати насухо або на глиняному або цементному розчині, для надійності і захисту від ударної хвилі із зовнішньої та внутрішньої сторони, встановлюються щити з товстих дощок (брусів або колод), а потім засипаються пазухи між ними ґрунтом. Отвори пристосованих під укриття приміщень можна закладати мішками із ґрунтом (піском).

У наземних приміщеннях для забезпечення провітрювання віконн прорізи закладають не у всю висоту, а залишають зверху щілину розміром де 0,3 м.

У підвальних приміщеннях віконні та технологічні отвори потрібне закладати повністю, а приямки та відкриті зовнішні стіни, що виступають на; поверхнею землі, засипають ґрунтом. Стіни можна підсилити шляхом, потовщення цегельною армованою кладкою або мішками із ґрунтом.

Перекриття підвальних приміщень можна підсилити встановленого підпірних рам у вигляді прогонів та стійок у середині перекриття.

Для встановлення рам посилення можна використати колоди, бруси дошки, металеві швелери, двотаврові балки, труби та інший металевий прокат. Такими конструкціями варто підсилити підвал.

При вході у заглибленні приміщення над входом доцільно обладнати захисний козирок із рубленого накату з обсипанням ґрунтом.

Для забезпечення необхідних умов у приміщеннях максимальне використаються існуючі системи вентиляції, водопостачання, теплопостачанні та каналізації. Вентиляція укриттів повинна бути обов'язково припливно- витяжною.

 

Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї

щодо дій населення ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за сигналом оповіщення

"увага  всім"

У разі виникнення реальної загрози життю та здоров’ю людей внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період проводиться оповіщення населення сигналами цивільного захисту з використанням технічних засобів оповіщення та залученням для передачі повідомлень телерадіомовних організацій.

Доведення сигналів, повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій до населення, а також інформування здійснюється департаментом з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Терміновій інформації, що доводиться до населення, передує уривчасте звучання електричних сирен, наявних на відповідній території, а також звучання електричних сирен у запису, яке передається через вуличні гучномовці і гучномовці встановлені на транспортних засобах та транслюється мережами радіомовлення і телебачення.

Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”. Почувши його слід негайно увімкнути приймачі проводового радіомовлення, налаштувати ефірні радіоприймачі на хвилю “Українського радіо Львів:UA” в ФМ-діапазоні 103,3 МГц, а телеприймачі переключити на ефірні цифрові телеканали “Львів:UA” Національна суспільна телекомпанія України, або телеканал “ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ” Телекомпанії “Львів-ТБ” та прослухати подальше повідомлення.

Повідомлення передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім!”. Візуальна інформація, що передається каналами телебачення супроводжується субтитруванням.

Частоти на яких передаються повідомлення цивільного захисту області:

Телерадіокомпанія “ТРТ”

ФM-радіо “Твоє радіо”, м. Дрогобич,

м. Трускавець,101,4 МГц

КП “Дрогобицьке регіональне радіомовлення”

Радіо “Франкова земля”, 99,4 МГц

Телерадіокомпанія “ЛАН”

ФM-радіо “Радіо Стрий ФМ”, м. Стрий. 101,0 МГц

Телерадіокомпанія “Сокаль”

ФM-радіо “Сокаль ФМ”,

м. Сокаль, 101,0 МГц

Телестудія “Радехів”

м. Радехів, 99,5 МГц

ФМ-радіо “Поступ”

м. Самбір, 92,9 МГц

ФМ - радіо “Голос Прикарпаття”

м. Старий Самбір, 91,4 МГц

ТРК “БУЖНЕТ” ФM-радіо “Новий двір”, “НЕО-радіо”

м. Червоноград, 100,5 МГц

Районна комунальна телерадіокомпанія “Броди”

“Броди FM-настрій в тобі”,

м. Броди 88,8 МГц

Он-лайн радіо “Вільне радіо”

м. Жовква,

вуличне радіо (гучномовці)

Студія районного радіомовлення “Карпатський гомін”

м. Турка, 97,2 МГц.

ТОВ “Телерадіокомпанія Золочів”

“Золочів FM” м. Золочів, 89,9 МГц,

КП “Радіоредакція “Слово”

м. Борислав, 100,2 МГц

ПП “Інформаційно-просвітницький медіа-центр “Бойківська думка”

м. Сколе, 99,0 МГц

“В ефірі - Сколівські бескиди”

Редакція Жидачівського районного радіомовлення

ФM-радіо “Жидачів ФМ”,

м. Жидачів, 99,9 МГц

КП Яворівське радіомовлення

Радіо “Говорить Яворів”

Редакція Буського районного радіомовлення

Радіо “Буське радіо”

 

Також з повідомленням цивільного захисту можна ознайомитися у публічному каналі в месенджері “Telegram” “Оповіщення ЦЗ” (посилання на канал: https://t.me/dczloda) або за багатоканальним телефоном 0800-600-491 (інформування населення з питань цивільного захисту, безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

Вислухавши повідомлення, необхідно:

- діяти без паніки та метушні у відповідності з отриманими вказівками    та рекомендаціями;

- переконатися, що повідомлення почули або побачили люди, які мешкають чи працюють поруч, особливо якщо це літні люди або люди із вадами зору та слуху, надати їм необхідну допомогу.

Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї

щодо дій населення за сигналом оповіщення

"ПОВІТРЯНА ТРИВОГА"

З метою привернення уваги до населення доводиться сигнал оповіщення "УВАГА ВСІМ!" шляхом включення електричних сирен, які дублюються протяжними гудками інших звукових пристроїв суб’єктів господарювання та транспортних засобів.

Після цього у мовному режимі через засоби масової інформації (радіо, телебачення тощо) до населення доводиться сигнал "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" та порядок дій за цим сигналом.

З моменту подачі сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" для вжиття заходів захисту може бути всього лише кілька хвилин. Ці хвилини надзвичайно дорогоцінні і їх треба використовувати з максимальною ефективністю.

Почувши сигнал "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА", необхідно:

а) перебуваючи вдома:

- ввімкнути приймач радіотрансляційної мережі, телевізор, радіоприймач і уважно прослухати інформацію, яка поступила;

- при можливості попередити сусідів і одиноких людей, що мешкають поруч;

- закрити вікна, вимкнути усі електричні прибори та нагрівальні прилади, перекрити квартирний газовий вентиль, загасити печі, вимкнути світло;

- швидко одягнутися та одягти дітей, перевірити наявність пришитих з внутрішньої сторони одягу у дітей дошкільного віку нашивок, на яких зазначено: прізвище, ім’я, по-батькові, адреса, вік, номер домашнього телефону;

- взяти індивідуальні засоби захисту, завчасно підготовлений запас продуктів і води, особисті документи, кишеньковий ліхтар та найкоротшим шляхом прямувати до найближчої захисної споруди.

У разі відсутності в радіусі 500 м від будинку захисної споруди використовуйте для укриття підвальне приміщення під будинком.

Ні в якому разі не можна після сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" залишатися в будинках, особливо на верхніх поверхах, адже внаслідок вибуху вони будуть руйнуватися від впливу ударної хвилі;

- зайняти місце у захисній споруді та виконувати вимоги старшого (коменданта): не палити, не смітити, голосно не розмовляти, дотримуватися спокою і порядку, обов'язково допомагати дітям, літнім людям та інвалідам;

- уважно слідкувати за розпорядженнями та сигналами оповіщення.

УВАГА!

До ускладнення обстановки необхідно з’ясувати у консультаційному пункті житлово-експлуатаційного органу (КП, ЖЕК, БУ, ОСББ тощо) або органу місцевого самоврядування (селищної, сільської ради):

- прогнозовані надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру і порядок дій населення при їх виникненні;

- маршрути евакуації (якщо вона передбачається) у безпечний район;

- місце розташування найближчої захисної споруди, у якій можна укритися.

У разі загрози життю та здоров'ю необхідно потурбуватися про наявність:

- найпростіших засобів індивідуального захисту (респіратор, ватно-марлева пов’язка, протипилова тканинна маска тощо);

- найпростіших засобів медичної допомоги (бинт, йод, джгут, перекис водню, нашатирний спирт, знеболювальні засоби тощо).

У хвилини небезпеки кожному громадянину необхідно мобілізувати себе, проявити мужність, самовладання та діяти максимально швидко.

б) перебуваючи на роботі:

- виконати заходи, передбачені на цей випадок Планом дій та Інструкцією, діяти за вказівками керівництва суб’єкта господарювання;

- швидко, без паніки зайняти місце у захисній споруді (сховищі, підвальному приміщенні) та виконувати вимоги старшого (коменданта).

в) перебуваючи у громадському місці:

- вислухати вказівки адміністрації громадського місця та діяти у відповідності з ними (йти в зазначені сховища або укриття).

 

 

 Місця укриття населення на території Яворівської міської ради

                   
 

Назава старлостинського округу (СО)

Населений пункт

Тип укриття

 

Місце розташування

                   
                     
 

Бунівський

Бунів

Підвали індивідуальних будинків

Бунів

                   
 

Іваники

Підвали індивідуальних будинків

Іваники

                   
 

 

 

 

 

                   
 

Верблянський

Вербляни

Підвали індивідуальних будинків

Вербляни

                   
 

Калитяки

Підвали індивідуальних будинків

Калитяки

                   
 

Дебрі

Підвали індивідуальних будинків

Дебрі

                   
 

Коти

Підвали індивідуальних будинків

Коти

                   
 

Хляни

Підвали індивідуальних будинків

Хляни

                   
 

Пісоцьки

Підвали індивідуальних будинків

Пісоцьки

                   
 

Дацьки

Підвали індивідуальних будинків

Дацьки

                   
 

Ціпівки

Підвали індивідуальних будинків

Ціпівки

                   
 

Пазиняки

Підвали індивідуальних будинків

Пазиняки

                   
 

Гораєць

Підвали індивідуальних будинків

Гораєць

                   
 

 

 

 

 

                   
 

Віжомлянський

Віжомля

Підвали індивідуальних будинків

Віжомля

                   
 

Віжомля

Підвали Віжомлянського НВК «ЗОШ

І-ІІІст.-ДНЗ»

Віжомля, вул.Д.Галицького,7

                   

Новосілки

Підвали індивідуальних будинків

 

Новосілки

 

Щиглі

Підвали індивідуальних будинків

Щиглі

                   
 

Глинець

Підвали індивідуальних будинків

Глинець

                   
 

Чорнокунці

Підвали індивідуальних будинків

Чорнокунці

                   
 

 

 

 

 

                   
 

Дрогомишлянський

Дрогомишль

Підвали індивідуальних будинків

Дрогомишль

                   
 

Дрогомишлянський

 

Липовець

Підвали індивідуальних будинків

Липовець

                   
 

Грушів

Підвали індивідуальних будинків

Грушів

                   
 

Лужки

Підвали індивідуальних будинків

Лужки

                   
   

 

 

                   
 

Назва СО

Населений пункт

Тип укриття

Місце розташування 

                   
 

Завадівський

Завадів

Підвали індивідуальних будинків

Завадів

                   
 

Завадівський

 

 

Підвали комунальних будинків

 Завадів

                   
 

Поруби

Підвали індивідуальних будинків

Поруби

                   
 

Щеплоти

Підвали індивідуальних будинків

Щеплоти

                   
 

Колониці

Підвали індивідуальних будинків

Колониці

                   
   

 

 

                   
 

Залузький

Залужжя

Підвали індивідуальних будинків

Залужжя

                   

Залужжя

Залузька ЗОШ І-ІІст.

 

Залужжя, вул.Вербицького. 54

 

Залузький

 

Старий Яр

Підвали індивідуальних будинків

Старий Яр

                   
 

Новини

Підвали індивідуальних будинків

Новини

                   
 

Вахули

Підвали індивідуальних будинків

Вахули

                   
 

Ковалі

Підвали індивідуальних будинків

Ковалі

                   
 

Бориси

Підвали індивідуальних будинків

Бориси

                   
 

Цетуля

Підвали індивідуальних будинків

Цетуля

                   
 

Новий Яр

Підвали індивідуальних будинків

Новий Яр

                   
   

 

 

                   
 

Калинівський

Калинівка

Підвали індивідуальних будинків

Підвал школи

Калинівка, вул. Л.Українки,1

                   
 

Калинівський

 

Шутово

Підвали індивідуальних будинків

Шутово

                   
 

Поруденко

Підвали індивідуальних будинків

Поруденко

                   
   

 

 

                   
 

Любинський

Любині

Підвали індивідуальних будинків

Любині

                   
 

Любинський

 

 

Підвал народного дому

 

                   
 

Воля- Любинська

Підвали індивідуальних будинків

Воля- Старицька

                   
 

Сарни

Підвали індивідуальних будинків

Сарни

                   
 

Мельники

Підвали індивідуальних будинків

Мельники

                   
 

Роснівка

Підвали індивідуальних будинків

Роснівка

                   
   

 

 

                   
 

Нагачівський

Нагачів

Підвали індивідуальних будинків

Нагачів

                   

Нагачів

Підвал школи

 

Нагачів Л.Українки,8

 

Нагачівський

Назва СО

Семирівка

Підвали індивідуальних будинків

Семирівка

                   
 

Липино

Підвали індивідуальних будинків

Липино

                   
   

 

 

 

                 

Населений пункт

Тип укриття

Місце розташування 

 

Наконечнянський

Наконечне Перше

Підвали індивідуальних будинків підвал  школи

Наконечне Перше,  вул. Шевченка.28

                   
 

Наконечнянський

 

Наконечне Друге

Підвали індивідуальних будинків підвали школи

Наконечне Друге

                   
   

 

 

                   
 

Рогізнянський

Рогізно

Підвали індивідуальних будинків

Рогізно

                   
 

Рогізнянський

 

Дернаки

Підвали індивідуальних будинків

Дернаки

                   
 

Рогізнянський

 

 

Оселя

Підвали індивідуальних будинків

Оселя

                   
 

Черчик

Підвали індивідуальних будинків

Черчик

                   
                           
 

Свидницький

Свидниця

Підвали комунальних будинків

Свидниця

                   
 

 

 

Підвали індивідуальних будинків

 

                   
 

Свидницький

 

 

 

 

Коханівка

Підвали індивідуальних будинків

Коханівка

                   
 

Руда- Краковецька

Підвали індивідуальних будинків

Руда- Краковецька

                   
 

Божа Воля

Підвали індивідуальних будинків

Божа Воля

                   
 

Вовча гора

Підвали індивідуальних будинків

Вовча гора

                   
   

 

 

                   
 

Смолинський

Смолин

Підвали індивідуальних будинків

Смолин

                   
 

Смолинський

 

Вороблячин

Підвали індивідуальних будинків

Вороблячин

                   
 

Смолинський

 

 

 

 

 

 

Середкевичівський

Луг

Підвали індивідуальних будинків

Луг

                   
 

Карпи

Підвали індивідуальних будинків

Карпи

                   
 

Рішин

Підвали індивідуальних будинків

Рішин

                   
 

Сопіт

Підвали індивідуальних будинків

Сопіт

                   
 

Війтівщина

Підвали індивідуальних будинків

Війтівщина

                   
   

 

 

                   
 

Середкевичі

Підвали комунальних будинків

Середкевичі

                   
 

Середкевичівський

 

 

Підвали індивідуальних будинків

 Середкевичі

                   
 

Середкевичівський

 

 

 

 

 

 

Назва СО

Середкевичі

Підвал Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

 Середкевичі, вул. Центральна,6

                   
 

Висіч

Підвали індивідуальних будинків

Висіч

 

                 

Зарубани

Підвали індивідуальних будинків

 

Зарубани

 

Принада

Підвали індивідуальних будинків

Принада

                   
   

 

 

                   
 

Населений пункт

Тип укриття

Місце розташування 

                   
 

Чернилявський

Чернилява

Підвали адмінбудинку, Чернилявської ЗОШ І-ІІІст.

Чернилява, вул. Перемоги.2

                   
 

Чернилявський

 

 

Підвали індивідуальних будинків

 

                   
 

Чернилявський

 

Краковецький

Лісок

Підвали індивідуальних будинків

Лісок

                   
   

 

 

                   
 

Краковець

Підвали індивідуальних будинків

Краковець

                   
 

Краковецький

 

Підвали індивідуальних будинків

Глиниці

                   
 

Краковецький

Глиниці

Підвал Глиницького НВК «ЗОНІ I-ІІІст.-ДНЗ»

Глиниці, вул. Шкільна,3

                   

Передвір'я

Підвали індивідуальних будинків

Передвір'я

 

Брожки

Підвали індивідуальних будинків

Брожки

                   
 

Морянці

Підвали індивідуальних будинків

Морянці

                   
 

Краковець

Підвал адмінбудинку

смт Краковець

                   
 

Краковець

Підвал ДНЗ смт Краковець

смт Краковець, вул.Шевченка, 22

                   
   

Краковець

Підвал Краковецької ЗОШ І-ІІІ ст ім. Р.Шухевича

смт Краковець», вул. Шухевича,5

                   
   

Краковець

Підвал УГКЦ св. Миколая

смт Краковець

                   
 

 

 

 

 

                   
 

Немирівський

Немирів

Підвали індивідуальних будинків

Немирів

                   
 

Немирівський

 

Слободяки

Підвали індивідуальних будинків

Слободяки

                   
 

Немирівський

 

Руда

Підвали індивідуальних будинків

Руда

                   
 

Воля

Підвали індивідуальних будинків

Воля

                   
 

Середина

Підвали індивідуальних будинків

Середина

                   
 

Великі Макарі

Підвали індивідуальних будинків

Великі Макарі

                   
 

Шаварі

Підвали індивідуальних будинків

Шаварі

                   
 

Салаші

Підвали індивідуальних будинків

Салаші

                   
 

Населений пункт

  Тип укриття

  Місце розташування 

                   
 

Яворів

Підвали індивідуальних будинків

Яворів

                   
   

Яворів

Підвали комунальних будинків

Яворів

                   
   

Яворів

Підвали будинків ОСББ

Яворів по вулицях Маковея, Ів.Хрестителя, С.Стрільців, І.Мазепи

                   
   

Яворів

Адмінбудівля районної ради

Яворів, вул. Франка,8

                   
   

Яворів

Підвал будівлі міської ради

Яворів, вул. Львівська, 15

                   
   

Яворів

Підвал Церкви  Різдва Богородиці

Яворів, вул. Лозинського,6

                   
 

 

Яворів

Підвал Кафе-Бару «Деліс»

Яворів, вул. Шашкевича, 8 

                   
 

 

Яворів

Підвал ресторану «Явір»

Яворів, вул. Гребля, 5  

                   
   

Яворів

КМЦ "Сокіл" (цілодобово)

Яворів, вул. Франка, 10

 

                 
   

Яворів

Музей "Яворівщина"

Яворів, вул. Львівська, 32

                 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних