В міській раді обговорили фінансування галузей

Дата: 14.02.2022 17:06

9 лютого Яворівський міський голова Ігор Грабовський провів нараду з депутатами міської ради, які є членами постійної комісії з питань бюджету.

На нараді обговорили пропозиції змін до бюджету, які подали розпорядники коштів, а саме комунальні підприємтсва та відділи Яворівської міської ради. Також було розглянуто питання фінансування цільових міських та комплексних програм Громади.

Особливу увагу Яворівський міський голова приділив питанню територіальної оборони та Стратегії розвитку громади.