Відбулось перше засідання комісії служби у справах дітей

Дата: 14.02.2022 11:57

У Яворівській міській раді утворено Службу у справах дітей. Сьогодні Яворівський міський голова Ігор Грабовський провів перше засідання комісії Служби у справах дітей, на порядок денний якого виносились важливі питання, що стосувалися соціально-правового захисту дітей.

В ході розгляду питань до уваги взято участь батьків у долі та вихованні дітей, забезпечення належного догляду за дітьми, створення належних умов проживання, відносини в родинах та потреби дітей.

Усі справи, які виносились на порядок денний, ретельно вивчені членами комісії. За результатами засідання були прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Підсумовуючи засідання комісії, Ігор Грабовський наголосив, що новостворена Служба у справах дітей працюватиме виключно на захист прав дітей, відповідно до покладених на неї завдань та повноважень.