Відбулось засідання робочої групи щодо створення індустріального парку

Дата: 10.02.2022 10:45

Яворівський міський голова Ігор Грабовський провів робочу нараду з розробки Концепції індустріального парку у Яворівській громаді.

Учасники робочої групи обговорили:

-кроки реєстрації індустріального парку в Міністерстві економіки

-детальний план території та затвердження його на сесії міської ради

-концепцію індустріального парку

Метою створення індустріального парку є забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентноспроможності Яворівської громади, посилення бізнес активності та підвищення рівня зайнятості населення громади.

Індустріальний парк Яворівської громади планується розмістити на території Залузького старостинського округу (колишня «Сірка»). Орієнтована площа – 50 га.

Індустріальний парк буде спрямований на виробництво харчової промисловості, розвиток сучасної виробничої і логістичної інфраструктури.