Створення сил територіальної оборони на Яворівщині: Збройні Сили запрошують на службу за контрактом

Дата: 07.02.2022 14:03

З 01 січня 2022 року вступив у дію Закон України  «Про основи національного спротиву». На території України, в області та в Яворівському районі здійснюються заходи з організації та вдосконалення територіальної оборони, зокрема, комплектування органів військового управління, військових частин Сил територіальної оборони Збройних сил України, в тому числі і підрозділу територіальної оборони, який розташований на території  Яворівського району.

Вимоги до відбору для  проходження військової служби в підрозділі територіальної оборони Яворівського району:

військова служба за контрактом:

• наявність проходження військової служби (строкова військова служба або військова служба за контрактом або військова служба за мобілізацією);
  • придатність за станом здоров’я;
  • віком до 55 років;
  • відсутність судимості;

Попереднє погодження з командиром військової частини. Грошове забезпечення (заробітна плата) від 11 000 гривень в залежності від посади. Контракт укладається строком на 3-5 років.

служба у військовому резерві:

• придатний за станом здоров’я;
  • вік від 18 до 55 років;
  • відсутність судимості.

Контракт укладається строком на 3-5 років. Попереднє погодження з командиром військової частини.

Контактна особа щодо відбору на військову службу за контрактом у підрозділ територіальної оборони на території Яворівського району: Буров Олександр Олександрович, контактний телефон: (097) 126 21 48.