Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Львівська область у помаранчевій зоні карантину

Дата: 21.01.2022 09:17
Кількість переглядів: 292

У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19 та кількості госпіталізованих пацієнтів, з 19 січня Львівська область віднесена до «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки.

????У помаранчеві зоні діють обмеження такі як і в жовтій, але з деякими змінами:

??заповненість кінозалів не повинна перевищувати більше ніж 50% від загальної кількості місць;

??у громадському транспорті загальна кількість стоячих пасажирів не має перевищувати 50%;

??виділяється 4 квадратних метри на людину під час усіх масових заходів;

??10 квадратних метрів на людину виділяється у спортзалах.

????Станом на сьогодні у Львівській області фіксують одразу два штами COVID-19 - «Дельта» та «Омікрон».

????Рівень захворюваності дітей зріс від 5% до 10%.

??Наголошуємо на важливості носіння масок, дотриманні дистанції та вакцинації!