Відбудеться засідання виконавчого комітету

Дата: 20.01.2022 19:08

Виконавчий комітет Яворівської міської ради повідомляє, що у п'ятницю, 21 січня 2022 року о 10:00 год. у Культурно-мистецькому центрі «Сокіл» відбудеться чергове засідання виконавчого комітету.

??Для розгляду пропонується наступний порядок денний:

1. Про затвердження конкурсної документації та оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території Яворівської міської ради Львівської області.

2. Про делегування повноважень.

3. Про внесення змін до міського бюджету Яворівської міської ради на 2021 рік.

4. Про затвердження Порядку організації надання соціальних послуг на території Яворівської територіальної громади.

5. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються Комунальним закладом Яворівської міської ради «Центр надання соціальних послуг» на 2022 рік.

6. Про затвердження Положення про умови та порядок надання соціальних послуг Комунальним закладом Яворівської міської ради «Центр надання соціальних послуг».

7. Про звіт директора МКП «Яворіввода» Копитко І.Є. про фінансово-господарську діяльність підприємства.

8. Про звіт директора Комунального підприємства Яворівської міської ради «Стадіон імені Євгена Смука» Грицана М.М. про фінансово-господарську діяльність підприємства.

9. Про звіт директора КП ЯМР «Житлокомунсервіс» Флиса В.Б. про фінансово-господарську діяльність підприємства.

10. Про звіт в.о. директора МКП «Яворівканал» Вербенця І.П. про фінансово-господарську діяльність підприємства.

11. Про звіт директора КЗ ЯМР «Центр надання соціальних послуг» Фульмеса А.В. про фінансово-господарську діяльність установи.

12. Про стан роботи із зверненнями громадян у Яворівській міській раді Львівської області за підсумками 2021 року.

13. Про утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Яворівської міської ради Львівської області.

14. Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання.

15. Про взяття на облік потребуючих поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Яворівської міської ради Прийми І.С.

16. Про взяття на облік потребуючих поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Яворівської міської ради Тищака А.Я.

17. Про надання дозволу ФОП Свинару Н.О. на здійснення виносної торгівлі.

18. Про встановлення коригуючих тарифів на послуги з теплопостачання, що надаються ТОВ «Енергія- Агро».

19. Про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна (житловий будинок) гр. Копитко О.Ф.

20. Про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна (будівельний магазин) гр. Кізяк Ганні Теодорівні.

21. Про присвоєння адреси житловому будинку гр. Кріль Володимиру Івановичу.

22. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловий будинок) гр. Труняку Сергію Віталійовичу.

23. Про присвоєння адреси торгово-офісним приміщенням гр. Пазеняк Мар’яни Сергіївни.

24. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловий будинок) гр. Панчишин Марії Степанівні.

25. Про присвоєння адреси житловому будинку гр. Хімка Степану Володимировичу.

26. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) гр. Горен Христині Євгенівні.

27. Про присвоєння адреси житловому будинку гр. Щадило Володимиру Ігоровичу.

28. Про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна (житловому будинку) гр. Моржин Юрію Дмитровичу.

29. Про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна (житловий будинок) гр. Борух Лесі Михайлівні.

30. Про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна гр. Хомик Оксані Ярославівні.

31. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Яворівської міської ради Львівської області від 16.12.2021 № 560 «Про присвоєння адреси житловому будинку гр. Мацулі Ігорю Дмитровичу».