Продовжуємо цифровізувати освітню сферу

Дата: 04.01.2022 09:45

В рамках державної програми закупівлі ноутбуків для дистанційного навчання заклади загальної середньої освіти Яворівської міської ради поповнили матеріально-технічну базу сучасною комп'ютерною технікою.

Основна мета субвенції – забезпечення технічних можливостей педагогам для належної організації здобуття загальної середньої освіти, зокрема в умовах карантинних обмежень та заборони на відвідування закладів освіти її здобувачами.

За рахунок коштів з державного бюджету – це 1,8 млн грн та міського бюджету – 961,0 тис грн було придбано 161 одиниць сучасних комп’ютерів для шкіл громади.

Цього тижня за участі заступниці Яворівського міського голови Катя Михасяк та начальника відділу освіти Яворівської міської ради Володимир Байда було розподілено, відповідно до встановленої квоти, та вручено ноутбуки керівникам 26 закладів освіти Яворівської територіальної громади.

Окрім цього, за кошти з державного б’юджету у розмірі 600,0 тис грн на соцеконом розвиток громад, придбано додатково ще 30 ноутбуків, які також передано у заклади освіти Яворівської громади. Дякуємо Павло Бакунець за сприяння та розбудову освітньої галузі громади!