Сучасний автопідйомник поповнив парк комунального підприємства

Дата: 28.12.2021 15:31

За кошти місцевого бюджету комунальним підприємством Яворівської міської ради «Житлокомунсервіс» придбано сучасний автопідйомник марки ISUZU.

Технічні можливості та параметри автопідйомника, наявність двох постів керування допоможе комунальникам безпечно і швидко виконувати висотні роботи на території громади.

Серед переваг «автовишки» - надійне обладнання. Підйомник може підняти спеціаліста на висоту до 18 метрів. Максимальна вага «люльки» становить 250 кг. Техніка є маневреною.

За словами Яворівського міського голови Ігоря Грабовського, новий авопідйомник значно полегшить роботу комунальників та допомагатиме їм ще ефективніше здійснювати заміну ліхтарів, обслуговувати електромережі та проводити кронування дерев у населених пунктах громади.

«Дякую депутатам нашої Яворівської міської ради за виділені кошти на придбання такої техніки. А працівникам комунального підприємства «Житлокомунсервіс» бажаю гарної та плідної роботи», - додав Яворівський міський голова.