У Віжомлі збудовано вуличне освітлення

Дата: 17.12.2021 11:00

В рамках реалізації обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у селі Віжомля збудовано вуличне освітлення.

Уздовж вулиць Д. Галицького, Зелена та Шевченка облаштовано лінію вуличного освітлення протяжністю 1, 45 км, де встановлено 25 залізобетонних опор та 50 вуличних ліхтарів з енергозберігаючими лампами.

Будівництво вуличного освітлення у Віжомлі реалізовано за кошти обласного бюджету, бюджету Яворівської міської ради та кошти спонсорів - ТзоВ «Явір-Інвест» та СТзОВ імені Данила Галицького.

Яворівська міська рада продовжує реалізовувати будівництво мереж вуличного освітлення і у інших населених пунктах, тож незабаром освітлення буде запущене у селах Вороблячин, Дрогомишль, Свидниця, Божа Воля, Роснівка та Нагачів по вулиці Вербицького.

На початку грудня вуличне освітлення запустили у селі Шутова.

Яворівська міська рада висловлює подяку депутату Львівської облради, керівнику ТзоВ «Явір-Інвест» Володимиру Хархалісу та депутату Яворівської міської ради, керівнику СТзОВ імені «Данила Галицького» Світлані Брух, які зробили спонсорський внесок та долучилися до покращення системи вуличного освітлення у Віжомлі.