Депутати міської ради голосуватимуть електронно

Дата: 13.12.2021 10:35

На сесії Яворівської міської ради, яка відбулася 10 грудня, депутати голосували електронною системою «Голос».

Відтепер позицію «за», «проти» чи «утримався» визначатимуть не підняттям рук, а натисканням кнопки на столі.

Яворівський міський голова Ігор Грабовський зауважив, що електронна система дозволить зробити голосування у міській раді максимально оперативним, прозорим, а ще суттєво зменшить паперовий документообіг.

«Це також сприятиме підвищенню персональної відповідальності кожного депутата громади та покращенню якості роботи міської ради та депутатського корпусу в цілому»,- сказав Ігор Грабовський.

За допомогою «Голосу» під час останньої сесії депутатами було розглянуто 245 питань, серед яких 238 - земельних.

Система «Голос» була закуплена за кошти Яворівської міської ради та Яворівської районної ради.