Яворівська міська рада

У Завадові відбувся фестиваль музичної спадщини Михайла Вербицького

Дата: 06.12.2021 14:51
Кількість переглядів: 656

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що у селі Завадів, відбувся V Фестиваль музичної спадщини Михайла Вербицького – «У музиці молитва, у молитві музика»!

Цей храм був першою парафією отця Вербицького. Тут до сьогодні збереглася церковна реєстрова книга, у якій є записи рукою Вербицького. Також збереглося Євангеліє з тих часів, яке не раз тримав у руках парох, старі фелони, свічники, ікони й інші сакральні речі.

Відтак у храмі Завадова лунали твори, покладені на музику Вербицького. Їх виконували Заслужена академічна хорова акапела України «Трембіта», місцевий жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька» та хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

"Хочу щиро подякувати усім, хто долучився і долучається сьогодні до популяризації постаті Михайла Вербицького на теренах нашої Яворівської громади, бо ще декілька років тому про його життя на теренах Завадова ніхто не знав". - зазначив Яворівський міський голова Ігор Грабовський.