У Шутовій запустили вуличне освітлення

Дата: 03.12.2021 11:31

У селі Шутова відсьогодні буде світліше та безпечніше. Там запустили систему вуличного освітлення. Уздовж центральної вулиці села збудовано лінію вуличного освітлення протяжністю 1,2 км, де розмістили 17 вуличних ліхтарів.

Будівництво вуличного освітлення у Шутовій було розпочато колишньою Калинівською сільською радою. На баланс Яворівської міської ради об’єкт було прийнято як незавершене будівництво. Виділивши з міського бюджету понад 100 тис. грн., його вдалось завершити.

Яворівська міська рада продовжує реалізовувати будівництво мереж вуличного освітлення і у інших населених пунктах. Вже незабаром вуличне освітлення буде запущене у селах Вороблячин, Віжомля, Дрогомишль, Свидниця, Божа Воля, Роснівка та Нагачів по вулиці Вербицького.